bar.jpg

Hakkımızda

Mafell.jpg

Mafell Baskı Teknolojileri Anonim Şirketi , 

Firmamız İstanbul Ataşehir'de 2500 metrekare kapalı olmak üzere toplamda 3000 metrekarelik alanda, müşteri memnuniyetini ve maksimum kaliteyi hedefleyerek, Avrupa standartlarında Endüstriyel Etiket ve Ambalaj üretmek amacı ile kurulmuştur.

Mafell Baskı Teknolojileri Anonim Şirketi , öncelikle iş güvenliğine önem veren seçkin uzman kadrosuyla müşterilerinin ihtiyaçlarını " çözüm ortaklığı " anlayışı ile yüksek kalite ve hizmet ile , rekabetçi maliyetlerle müşterilerine her zaman daha iyisini sunmayı hedeflemektedir. 

Mafell Baskı Teknolojileri Anonim Şirketi , çevreye duyarlı , çalışanlarının sağlığı ve güvenliğine önem veren , sürdürülebilir kaynaklar ile üretim yapmaya özen gösteren bir firma olarak ISO9001 , ISO14001 , ISO45001 , ISO22000 standartlarına sahiptir.

Misyonumuz,

Kuruluş ilkesi "sadece en iyisi" olan firmamız siz değerli müşterilerimize ileri teknoloji ile kurulmuş olan makine parkuru ve uzman kadrosuyla , kaliteli ürün ve hizmet çerçevesinde çözüm odaklı tercih edilen iş ortağı olmaktır. 

Vizyonumuz 

Sadece en iyisi ve her zaman bir adım ilerisini hedeflemektir.